چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟

در چند سال گذشته خرید اینترنتی در بین خانوارهای ایرانی به شکل وصف‌ناپذیری افزایش پیدا کرده است و می‌توان مدعی شد تقریباً تمامی افرادی که قصد خرید کالا به منظور مرتفع کردن نیازهای روزمره زندگی خود را دارند تحقیق در مورد کیفیت و بازخورد عملکرد محصول توسط خریداران پیشین را به دست فروشگاه های اینترنتی می سپارند اما تا زمانی که ترکیب مناسب فناوری، داده و محتوا پیچیده است و بین فروشگاههای اینترنتی متفاوت می باشد و کسب تجربه شخصی و کاربردی از محصول پیش از خرید با مشکل روبرو می گردد.

چرا باید اکوتل را انتخاب کنیم؟

بدین منظور شرکت ره آورد فن و اندیشه پژواک با سابقه فعالیت نزدیک به یک دهه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش کالاهای دیجیتال و در جهت افزایش شخصی سازی تجربه خرید گوشی‌های هوشمند و ارائه ابزار تخصصی تحقیق پیش از خرید با ترکیب ویژگی هایی نظیر محبوبیت برند گوشی ها و علایق کاربران نسبت به خرید گوشی مورد نظر و بهینه سازی جستجوی محصول با فیلتر مشترک، جهت خرید نزدیکترین محصول به نیازهای شخصی خریدار و جلوگیری از اتلاف هزینه نسبت به راه اندازی وبسایت فروشگاهی اکوتل در زمستان ۹۸ اقدام نموده است. به علاوه فاکتور هتی ذیل از معیار های مشتریان اکوتل می باشد.

✔ در فروشگاه اینترنتی اکوتل سعی شده است برای تمام کالا ها اطلاعات کامل و بررسی کلی و بی طرفانه ای همراه با نقاط قوت و ضعف کلی محصولات نسبت را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهیم تا بهترین و مناسبترین محصول را انتخاب کنند سپس اقدام به خرید نمایند.

✔ همواره یکی از نگرانی کاربران اینترنت داشتن یک خرید اینترنتی مطمئن است، که فروشگاه اکوتل با داشتن نماد اعتماد دو ستاره که معتبرترین گواهینامه فعالیت در بین فروشگاه های اینترنتی است باعث میشود تا خرید و پرداخت اینترنتی خود را با اطمینان خاطر انجام دهند.

✔ تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اکوتل دارای گارانتی و کاملا اصل بوده و با بهترین قیمت ممکن ارائه میشود.

✔ کاربران محترم میتوانند برای مشاوره و دریافت راهنمایی در ارتباط با خرید محصولات به صورت تمام وقت با شماره های ثابت و همراه در ارتباط بوده تا بهترین و مناسب ترین کالا برای خرید به مشتریان محترم معرفی شود.

اکوتل چه خدماتی ارائه میدهد؟

رویکرد اکوتل ارائه خدماتی مؤثر به شما مراجعه کنندگان عزیز در تمام زمینه های ممکن میباشد که این موارد عبارتند از:

شناسایی ویژگی‌های کاربردی گوشی‌های هوشمند امروزی

مقایسه تخصصی معایب و مزایای محصولات

رتبه بندی شرکت های تولید کننده با توجه به علایق عمومی

میزان فروش و تجربه خریداران گذشته از طریق طبقه بندی اطلاعات

بارگذاری فیلتر های تخصصی

امید است بتوانیم با آسان سازی مراحل انتخاب محصول و خرید آنلاین به جلوگیری از اتلاف زمان در جستجوی خیابانی و فیزیکی و به حداقل رساندن مدت زمان خدمات پس از فروش رضایت مخاطبین گرانقدر را جلب نماییم.